07 February 2022

Wie denken wij wel dat we zijn? #2

Wie denken wij wel dat we zijn? #2

Van het succes van “Wie denken wij wel dat we zijn? #1”, hebben we een tweede introductieronde gemaakt met meer professionals die jou ondersteunen via e-pickr®. Ondernemerschap, ontwikkeling en e-commerce zijn niet langer opgeklopte woorden, we zijn hier om ze waarde voor jou te geven! Zoals je in de eerdere blog over ons bestuur en partners hebt kunnen zien, beschikken we over een arsenaal aan kennis en ervaring. Wij zijn niet je volgende goeroe of cursus. Hoe kun je een Masterclass geven zonder toch een Master of Science te hebben!?

Directeur Joosten (Partner)

Als charmante CEO is hij verantwoordelijk voor meer dan 50 hardwerkende medewerkers. Dhr. Joosten is een vroege partner van e-pickr® geworden. Hij zag de potentie in ons allereerste gesprek en beet meteen met zijn drakentanden in onze jonge start-up. 🐉

Hij is verantwoordelijk voor onze marketing en branding en zet zich met zijn hele team in om elke e-commercer of startende ondernemer in de uithoeken van ons kleine land te vinden. We willen jou overtuigen dat er een winstgevende manier is om voor e-commerce. Daarbij maken we e-commerce eenvoudiger en sneller dan ooit tevoren.

Oh en heb ik ook al goedkoper en groener genoemd? Laten we een afspraak maken: Als je aan het eind van het jaar nog niet van ons hebt gehoord, laat het ons weten en we zullen jou persoonlijk opzoeken voor een marketingactie die je nooit meer vergeet! 😄

Directeur De Bok (Raad van Advies)

Om ons bestuur vol academische en street-wise kennis compleet te maken, wil ik onze misschien wel meest succesvolle ondernemer in het team voorstellen, dhr. De Bok. In de loop van de tijd heeft hij bewezen de juiste man voor de job te zijn als het gaat om leiderschap, analytische taken en... Chocolade!? 🍫🍪

Ja, je leest het goed, we hebben een echte “investment sweet spot” in ons eigen bestuur. Zoals blijkt uit verschillende onderzoeksartikelen, komt bedrijfssucces uiteindelijk vanuit het management team. Het soort product - data, retailproducten of chocolade - maakt daarbij niet uit. De kracht zit namelijk in de mensen! Het juiste team van mensen kan elke organisatie een succes maken.

Dus waar wacht jij nog op? Ontdek of jij een echte ondernemer bent en zet e-pickr® in als professionele ondersteuning van jouw succes!

Christiaan weet altijd wat trending is, maar hoe dan?

Met een eigen webshop en een eigen arsenaal aan creatieve designs verkoopt Christiaan zijn producten aan honderden klanten per maand. Door eerst in de Salespickr trends te vergelijken, weet hij waar de grootste omzet te behalen valt. Dankzij e-pickr besteedt Christiaan zijn tijd aan zijn webshop een stuk effectiever. Optimaliseer jouw product aanbod naar dat alleen wat je klanten echt willen kopen, samen met e-pickr. 

Start nu met e-pickr